Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-07-30 23:29:07

Ostry

Administrator

Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 113
Punktów :   

Historia zespołu - skarga na FILIPA

Jak to często w naszej kapeli bywa, moja prośba została zlekcewazżona, filip nie wywiąał się z zadania i spisanej historii zespół nie posiada.
Jako, że jestem człowiekiem ograniczonym i pisanie nie przychodzi mi zbyt łatwo, chciałbym POPROSIĆ, któregoś z Panów o napisanie wspomnianej wyżej historii. JEŚLI OCZYWIŚCIE MACIE CZAS i NIE JEST TO DLA WAS DUŻYM PROBLEMEM.

Z góry dziękuję.

Offline

 

#2 2008-07-31 09:22:03

Artezz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 68
Punktów :   

Re: Historia zespołu - skarga na FILIPA

napisałbym ...ale ciężko mi cokolwiek napisać bo jestem najmłodszy stażem....

Offline

 

#3 2008-07-31 11:54:36

Ostry

Administrator

Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 113
Punktów :   

Re: Historia zespołu - skarga na FILIPA

no to Ci pokrótce napiszę, jak to było...

historia zbyt długa nie jest. Z filipem zaczęliśmy grać w listopadzie 2006. Na bassie junior, na perce Nesta. Wtedy zaczeły powstawać kawałki...plastiki itp Jakoś po dwóch miesiącach Neste wyjebaliśmy bo średnio mu się grać chciało. Później jeździlismy do Kątów Wrocławskich do "Pociesznego" (Lukass Drummer ) ale i to było bez sensu:). Następny był Bobo z Chaqmy, który we wrześniu 2007 powiedział NARA. Junior nie wytrzymał tego, że znowu zostalismy bez palkera. Postanowił więc grać w piłke. Więc zostałem sam z Filipem.
Pojawił się taki młody palker - Bartek, który JUŻ miał grać z nami na stałe, ale jednak nie znalazł mieszkania we Wrocku i musiał wrócić do rodzinnego miasta... Na basie miał grać z nami Piter z majgry, ale z niewyjaśnionych przyczyn podesłalem namiar na niego Boruchowi, który go przyjął.
Na horyzoncie pojawił się Klucha ze Świętym. I to jużżż był praktycznie idealny i prawie ostateczny skład
Zaproponowałem Jarowi granie, ten się zgodził. No i sklad był zajebiscie kompletny
W tym czasie filip zaczął swoje wyjazdy za chlebem, a reszta składu ostro szlifowała materiał.
Filip wrócił i po jednej probie ze świetym stwierdzilismy, że to nie ma kompletnie sensu. Więc Klucha podpowiedział, że jest jeden placek imieniem Artur. No i reszte historii znasz

Nie wiem czy jest sens opisywać to... Jakąś krótką historie z boooooolllsem wymyśl

Offline

 

#4 2008-08-02 22:21:45

spaślak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 54
Punktów :   

Re: Historia zespołu - skarga na FILIPA

ja też jestem za tym żeby Artez napisał historie, w szkole katechetów nauczyli go na bank dobrej bajery co i słychać bo wygadany jest młodzian...

Offline

 

#5 2008-08-20 11:26:38

El_Filipo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 58
Punktów :   

Re: Historia zespołu - skarga na FILIPA

Fajna historia Ja bym taka zostawil. Dodal jeszcze rozdzial z moim odejsciem jako ze jestem naczelnym placuszkiem tej kapeli i mamy mode na sukces. odcinek 122222.


!370H55A 0773H

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-naruciak.pun.pl www.naruto-center-pbf.pun.pl www.realcraft.pun.pl www.zsz1.pun.pl www.naruto1357.pun.pl