Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-11-12 09:29:51

El_Filipo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 58
Punktów :   

Co u mnie?

Siemano,
pisze tutaj bo wiem, ze wszyscy wrecz umieracie z ciekawosci co sie ze mna dzieje i jak mi sie zyje.
Jesli nie, nie piszcie tego tutaj bo jezyk.

Pogoda?
Pizda z kasza gryczana. Leje deszcz, jak nie snieg, zimno w chuj i ciagle ciemno.
Ide do roboty, ciemno, wracam z roboty, ciemno. Spie za dnia wiec czuje sie jak na alasce do chuja pana..
W pracy kicha jak chuj, wszyscy sa pokloceni roboty nie ma przez kryzys na swiecie kilka hoteli odstapilo od umowy, potracilismy zamowienia i kazdy pracuje mniej, krocej, i oczywiscie zarobki mniejsze.
Zdrowie omal dopisuje o ile nie liczyc kataru ktory przywiozlem z polski i ktory mi o niej przypomina juz ponad tydzien.
Slyszeliscie ten nowy riff pstrego?
Miazdzy jak mlotek jajka!
I zajebiscie buja

Wokal do najnowszego juz powstaje i oczywiscie jak kazdy moj vox, bedzie sie wam bardzo podobal.
Macie jakies prosby, pytania?

To na drzewo!

Delta out.


!370H55A 0773H

Offline

 

#2 2008-11-13 20:25:21

Artezz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 68
Punktów :   

Re: Co u mnie?

a mnie interesuje co u Ciebie....ale tak mi głupio było pisać do Ciebie....bo wiem że jesteś bardzo spoko, i nie wiem czy zwróciłbyś uwage na takiego "nie spoko" mnie:(...
mam nadzieje że cieszysz sie filipie na wyjazd do studia 20 grudnia:) bedziemy nagrywać tak myśle plastyk baga. jak zauważyleś gramy takze w grudniu 3 koncerty:) wiec super:)
a jak byś się pytał, to u mnie też wporządku tak jak u ciebie... praca jest chociaż kasa mała....szczerze to przec to że mało czytam co sie dzieje na swiecie to malo wiem o tym kryzysie...nie wiem czemu on jest dlaczego czym spowodowany, tylko słysze hasła, że HAZARD...powiem szczerze że nawet informacja o nowym prezydencie była dla mnie szokiem...pare dni po wyborach się o nim dowiedziałem:D
a widziałeś nowe south parki??...ten właśnie o obamie kopie dupe:D
ty masz tam neta czy jak??
pozdro:D

Offline

 

#3 2008-11-14 00:12:25

Ostry

Administrator

Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 113
Punktów :   

Re: Co u mnie?

filiiipie wracaj ;((( róbmy już tę karierę powiatowo-światową !!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.plaboy.pun.pl www.pivotwrestlingaction.pun.pl www.zwiadowcy-game.pun.pl www.motoryslask.pun.pl www.zm.pun.pl